Msza dla Przedsiębiorców (MdlaP) to projekt prowadzony od roku 2012 przez przedsiębiorców ze Szczecina.
Nasza inicjatywa zyskała aprobatę kościelną, poprzez powołanie dekretem księdza Arcybiskupa Metropolity szczecińsko-kamieńskiego z dnia 07 października 2016 roku, Katolickiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Pracodawców.
Naszym celem jest zrzeszanie przedsiębiorców i pracodawców oraz krzewienie w szeroko pojętym środowisku biznesu wartości katolickich.
Spotykamy się w dwóch formułach:
1) Msza Święta – 4 razy w roku – po której odbywa się wykład oraz panel dyskusyjny na zadany temat.
2) Śniadanie Biznesowe – 4 razy w roku – na którym staramy się integrować lokalne środowisko biznesowe.
Dokumenty:
- Statut Katolickiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Pracodawców
- Dekret powołania KSPiP
- Dekret powołania Zarządu na kadencję 2018-2020
- Dekret powołania Zarządu na kadencję 2021-2023
| Zarząd | Asystent kościelny | |
| Prezes Zarządu | Andrzej Kozakowski | Ks. Paweł Ostrowski |
| Członek Zarządu | Jacek Smoliński | |
| Członek Zarządu | Jerzy Jurkiewicz | |
| Członek Zarządu - IT | Marcin Lubiński | |
| Prezes Mentor | Sławomir Gomółka | |
| Prezes Mentor | Maksymilian Kardziejonek |